תפריט סגור

מוצרי תינוקות

מוצרי תינוקות

תינוק חדש בבית מביא איתו לא מעט התרגשות, חששות וכמובן הוצאות רבות על מוצרי תינוקות כמו למשל מוצצים או בקבוקים. טרם הרכישה, חשוב מאד להביא בחשבון מספר פרטים אשר יסייעו לכם לרכוש את המוצרים המשתלמים ביותר.

אישור מטעם מכון התקנים

על מנת לרכוש את המוצרים האיכותיים ביותר יש לוודא כי מוצרי תינוקות כוללים אישור מטעם מכון התקנים. בדיקת מכון התקנים מוודאת כי מדובר במוצרים איכותיים. המכון בודק את המוצרים השונים ומוודא כי המוצרים עשויים מחומרים שאינם רעילים וניתן לעשות בהם שימוש.

ההמלצה היא לרכוש מוצרים שאינם כוללים חלקים קטנים

ההמלצה היא לרכוש מוצרי תינוקות שאינם כוללים חלקים קטנים הניתנים לפירוק ועשויים לגרום נזק רב תוך חשש לבליעת המוצרים.

יש לבחון את החומרים מהם עשוי הריהוט

בבחירה של ריהוט לחדר התינוק חשוב מאד לוודא כי קיים אישור מטעם מכון התקנים. התקנים עבור מיטת תינוק מגדירים את החומרים מהם עשויה המיטה ואת המידות השונות. טרם רכישת המיטה יש להקפיד על רכישת מיטה הכוללת תו תקן.  מלבד המיטה, גם המזרנים מחייבים נשיאה של תו תקן המאשר כי הם עמידים.

יש לוודא כי ניתן להושיב את התינוק בצורה הטובה ביותר

בעת רכישת כיסא תינוק יש לוודא כי הרכישה של הכסא תכלול חגורת בטיחות אשר תאפשר קיבוע למושב. יתרה מכך, יש לוודא כי הכסא קל ונוח וניתן לשטוף את החלקים שלו בקלות יתרה.

 ההמלצה היא לבצע סקר מקיף טרם רכישת המוצרים

טרם רכישת המוצרים, עליכם יהיה לבצע סקר מקיף על מנת לבחור את החנות המתאימה ביותר בה תמצאו את המוצרים השונים. כיום ישנן חנויות רבות אבל על מנת למצוא את החנות הטובה ביותר יהיה עליכם לבחון מספר רב של חנויות. בחינת החנויות השונות תסייע לכם בבחירת החנות המתאימה ביותר.

מוזמנים להתייעץ עם לקוחות קודמים

על מנת לבחור את החנות המתאימה ביותר יש להתייעץ עם לקוחות קודמים. ככל שתקדימו להתייעץ עם לקוחות קודמים, כך תהיה לכם האפשרות לבחור את החנות הטובה ביותר הכוללת את ההיצע המתאים לכם.