תפריט סגור

משלוחי פרחים מיוחדים – לרגעים בלתי נשכחים

משלוחי פרחים מיוחדים

משלוח פרחים הוא תמיד רעיון מעולה – משלוחי פרחים מיוחדים הם כבר מתנה בלתי נשכחת. בהתאם זוהי האופציה המומלצת לרגעים שרוצים להפוך אותם לבלתי נשכחים: כשהמטרה היא לשמח יולדת, כחלק מהצעת נישואין, כשחוגגים יום נישואין, ובעצם גם כשאין סיבה מיוחדת בהחלט אפשר לפרגן למישהו שאוהבים מאוד עם זר יוצא דופן ומרהיב עין.

זר גדול במיוחד

דרך אחת להפוך משלוח פרחים למיוחד היא באמצעות גודל. אמנם אנחנו אוהבים לומר ש"הגודל לא קובע", או ש"דברים טובים באים באריזות קטנות", אבל אי אפשר להתעלם מהרושם העז שמייצר זר פרחים גדול במיוחד. כדי להגיע לגודל הרצוי אפשר לבחור פרחים גבוהים בעלי נוכחות בולטת מאוד, ועוד אופציה היא לתכנן סידור פרחים עשיר במיוחד, כששפע הפרחים והצמחייה מוביל באופן טבעי לממדים המבוקשים שאי אפשר שלא להתפעל מהם.

פרחים מיוחדים

גם פרחים מיוחדים הופכים משלוח לבלתי נשכח. אמנם כל הפרחים מעצם הווייתם מפזרים סביבם אנרגיות נכונות של יופי, רוך, הרמוניה, אהבה וחינניות, אבל יש כאלה שהם פחות נפוצים ולכן כשכוללים אותם בזר התוצאה נראית מושקעת יותר ומתקבלת בשמחה רבה יותר.

דוגמאות לפרחים שמתאימים לסידור מיוחד: סחלבים, קאלות, סייפנים, חמניות, ליליות ועוד. עוד אופציה היא שילובי צבעים מפתיעים, ולשם כך נדרשים ידע רב וניסיון עשיר ביצירת זרי פרחים.

כלים יוצאי דופן

דרך נוספת ליצור משלוחי פרחים מיוחדים היא להשתמש בכלים מרשימים. אגרטל מסוגנן, קערת חרס יפהפייה ויש כמובן עוד אפשרויות – כשבין הפרחים לבין הכלי שבו הם נמצאים ישנה סינרגיה מוצלחת, התוצאה מרשימה במיוחד. בנוסף, הכלי עצמו ישמש את מקבל/ת המתנה במשך שנים רבות ויזכירו לו תמיד את אותה מתנה מושקעת.

תוספות מתאימות עם משלוחי פרחים מיוחדים

משלוחי פרחים מיוחדים ניתן להעשיר באמצעות תוספות מתאימות: בקבוק יין איכותי, שוקולד משובח, זרעים לשתילה ועוד. עוד תוספת, למעשה החשובה ביותר, היא ברכה. אמנם ברגע הראשון הפרחים המרהיבים מושכים את מלוא תשומת הלב, ואותו רגע יישמר בתודעה במשך זמן רב, אבל ברכה שיוצאת מהלב גם תיכנס אל הלב וכמובן תדגיש את המחויבות שעומדת מאחורי הזר, ההשקעה והנתינה.